Çörek Otu Yağı Kapsülü Softjel

Çörek Otu Yağı Kapsülü Softjel

Fiyat :
25,00 TL
: 25,00 TL
:
Kategori : TABLET
Marka: : Aksu Vital
: 21,19 TL + KDV
Adet :
25,00 TL den başlayan taksitlerle!!

Çörek Otu Yağı Softgel Kapsül

500 mg

90 SoftJel

çörek otu yağı kapsülü soft jel soft gel aksu vital 

 
Çörek otu, Vatanı Türkiye olup buradan önce orta doğu ve kuzey Afrika ülkelerinde sonrada dünyanın hemen her yöresine yayılmıştır. Çörek otu 2000 seneden daha uzun bir zamandır. Yağ asitleri bakımından oldukça zengin olan çörek otu 35 sabit yağ 0,5 uçucu yağ  içermektedir. 8-10’nu Omega-6-yağ asidi, 8-12 oleik asit, 4-6 palmitin asit ve az miktarda da palmitinol asit, myristin asit, stearin asit, ve gama-linolen asittir. Eter yağ(uçucu) türevleri ; nigellon semohiprepinon (veya kısaca nigellon),p-cymen, alfa-pinen, beta-pinen, sabinen, limonen, 1,8-cineol, alfa-terpinen, artemisiaketon, sabinenhidrat, linalool, borneol, karvon, thymol, karvakrol, beta- thujon, bornylasetat ve thymohydrochinon. Vitaminlerden; beta-karotin (provitamin A), biotin (vitamin H), folasidi, B1, B2, B6, ve C. Minerallerden; magnesiyum, selen, çinko içerir. İçeriğindeki en önemli  bileşimler ise thymol türevleridir. Bu aktif maddeler  bağışıklık sistemi üzerindeki yardımcı T-hücrelerin sayısında ve aktivesinde belli  bir oranda  artış sağlamaya yardımcı olur.

Kullanım Önerisi:
• Yetişkinler için günde 3 kez 1 veya 2  kapsül, yemeklerden sonra alınması tavsiye edilir.
• Doz aşımında alerjik reaksiyonlar oluşabilir. Beklenmeyen bir etki göründüğünde tıbbi yardım alınız.
• Serin ve rutubetsiz ortamlarda muhafaza ediniz.

Ambalaj: 500 mg X 90 Bitkisel Kapsül

Ürünlerle ilgili ek bilgiler: Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir.  Doğadan alınan renk ve kokusunu korumaktadır. Renk ve koku çeşitli fiziksel etkenlere göre değişmektedir. Bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları ürünün renk, tat ve kokusunu etkilemektedir.  Ürünlerimizde yapay koku, tat ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku, tat ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.  Kapsüllerimiz tamamen bitkisel orijinlidir.  Hayvansal hiç bir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir. Ambalaj olarak , ürünü ışıktan korunma amacıyla amber renkli,  sağlığın ve doğallığın temsilcisi olan cam kullanılmaktadır. Ekstrakt, ürünün içerisindeki aktif maddenin modern ekstraksiyon işlemleri ile oluşturulan, bitkinin kendisine ait bileşenlerdir.
Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Etiketler:
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.